Panele fotowoltaiczne LG

LG Electrocnics, Inc. to jedna z wiodących firm na rynku globalnym, innowator w tworzeniu tworzeniu produktów w zakresie elektroniki, technologii informacji i komunikacji. LG Electronics zatrudnia obecnie ponad 91.000 osób na całym świecie w 117 firmach. W roku budżetowym 2011 obroty sięgneły 48.97 miliardów USD. LG jest największym na świecie producentem telefonów, plaskich telewizorów, klimatyzatorów, pralek i lodówek.

Jako firma stawiająca na przyszłość, LG wykorzystuje technologię energii odnawialnej i ją dynamicznie rozwija. Szeroka gama wysokiej jakości produktów solarnych produkowana jest przez wiodący zakład produkcyjny w Korei Południowej

ZNAK JAKOŚCI LG

Klienci moga być pewni najnowocześniejszej i niezawodnej technologii. Logo LG na każdym module odzwierciedla wysokie standardym, które obowiązują w LG od ponad 50 lat.

100% UKOŃCZENIE TESTU EL

Wszystkie moduły LG sprawdzane są na różnych etapach produkcji przez inspekcję elektroluminescencyjną. Inspekcja EL wykrywa uszkodzenia niewidoczne gołym okiem.

LEKKI I SOLIDNY

Ważące jedynie 16.8kg moduły LG są w stanie wykazać wyjątkową odporność na ciśnienie zewnętrzne, aż do 5400 Pa.

NIEZAWODNE GWARANCJE

Gwarancje LG poparte są siłą globalnej korporacji oraz niezawodną polityką gwarancyjną. LG oferuje 10-cio letnią gwarancję produktu oraz 25-cio letnią gwarancję wydajności liniowej.

GRANICA DODATNIEGO ODCHYLENIA

LG przeprowadza rygorystyczne testy jakości dla modułów solarnych by zapewnić klientom podane poziomy mocy wszystkich modułów, z dodatnią tolerancja mocy

PRAKTYCZNA INSTALACJA

Moduły LG są starannie zaprojektowane by pomóc instalatorom uzyskiwać korzyści z szybkiej i łatwej instalacji

Nasza działalność

Kensol - nowa jakość w OZE

Jesteśmy producentem lamp solarnych oraz dostawcą kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Proponowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty i należą do produktów najwyższej jakości. Dzięki bardzo dobremu rozeznaniu na rynku technik solarnych oraz szerokiej wiedzy w tym zakresie nasze rozwiązania zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Napisz do nas

wczytywanie_strony
32 323 11 50