Lampy solarne

Lampy solarne stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego oświetlenia ulicznego, zwłaszcza w miejscach odległych od infrastruktury, do których nieopłacalne jest doprowadzenie instalacji energetycznej. Lampy solarne działają automatycznie, zasilane są wyłącznie dzięki energii słonecznej. Ich zastosowanie przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych.  Przykładowe zastosowania lamp solarnych: przejścia dla pieszych, skrzyżowanie ulic, parki, parkingi, ogrody, place zabaw. Parametry każdej z lampy, którą posiadamy w swojej ofercie możemy dostosować do potrzeb Państwa zamówienia.

LAMPY SOLARNE KENSOL
 Uliczna lampa solarna  Parkowa lampa solarna
LAMPY ULICZNE
stosowane głównie do zapewnienia oświetlenia miejsc w których nie mamy dostepu do źródła energii elektrycznej. Do montażu nie jest wymagana zgoda zakładu energetycznego ani projekt instalacji, co znacznie obniża koszty inwestycyjne.
LAMPY PARKOWE
ich unikalny wygląd oraz ciepła barwa światła nadaje uroku w takich miejscach jak skwery, alejki parkowe, zabytkowe uliczki itp. Jednorazowa inwestycja pozwala znacznie obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Nasza działalność

Kensol - nowa jakość w OZE

Jesteśmy producentem lamp solarnych oraz dostawcą kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Proponowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty i należą do produktów najwyższej jakości. Dzięki bardzo dobremu rozeznaniu na rynku technik solarnych oraz szerokiej wiedzy w tym zakresie nasze rozwiązania zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Napisz do nas

wczytywanie_strony
32 323 11 50